Sport / prosport

FC Botoşani - Poli Iaşi 1-2! Prima înfrângere pentru Ciobotariu pe banca gazdelor! Elevii lui Stoican au întors soarta meciului în prima repriză

06 Dec 2018, 19:08
12
0

FC Botoşani: Pap – Patache, Miron, Burcă, Dumitraş – L. Fulop, Pap, Karaboue – Golofca, M. Roman II, Fabbrini

Poli Iaşi: Rusu – Gallego, Mihalache, Frăsinescu, Sin – Platini, Qaka, Cioinac, P. Petre – A. Cristea, Dylan Flores

Minutul 90+5: Final de meci! Prima îngrângere a lui Liviu Ciobotariu la ”cârma” echipei din Botoşani.

Minutul 45+2: GOOOL Poli Iaşi! Răsturnare de situaţie! Elevii lui Stoican trec în avantaj. Andrei Cristea loveşte bara din lovitură liberă, mingea ajunge la Flores iar acesta nu-l iartă pe Pap şi face 2-1 chiar înainte de pauză.

Avion al clubului de fotbal Manchester City, evacuat înainte de a decola spre România
Biserica cu o AVERE de peste 2 miliarde de euro. Încasează doar din chirii 38 de milioane de euro