liveVIDEO + TEXT ACUM Columbia - Anglia 0-1

03 Jul 2018, 22:21
40
0

Columbia și Anglia joacă în ultimul meci din faza optimilor de finală de la Mondial. Învingătoarea va juca în "sferturi" cu Suedia. Partida a început la 21:00, e liveTEXT cu video și foto pe GSP.ro și în direct pe TVR 1.

Barrios și-a lovit un adversar fără minge în minutul 41, în timp ce englezii se pregăteau să execute o lovitură liberă de la marginea careului. Centralul Mark Geiger a consultat VAR și l-a sancționat doar cu un cartonaș galben.

Sir Geoff Hurst, campion mondial în 1966 cu Anglia, crede că Barrios ar fi trebuit eliminat la această acțiune și le cere englezilor cumpătare.

The player who head butted Henderson should be off. This is England v Argentina 66. Alf Ramsey said many times before the game, DO NOT, DO NOT

Avion al clubului de fotbal Manchester City, evacuat înainte de a decola spre România
Dybala a rupt tăcerea după ce a fost ignorat de Sampaoli la Campionatul Mondial. Cuvintele argentinianului uitat pe banca de rezerve